Pracovníci regionální kanceláře:

  • poskytují informace o službách agentury CzechInvest
  • konzultují se zástupci firem možnosti podpory podnikání z programů strukturálních fondů EU, které CzechInvest zajišťuje
  • pomáhají firmám, které mají zájem realizovat svou investici v daném regionu
  • spolupracují se zástupci místní správy a samosprávy, školami a dalšími regionálními institucemi při hledání příležitostí rozvoje podnikatelského prostředí regionu
  • realizují semináře

Kdo jsme

 Milan Kavka  
Milan Kavka Tomáš Chmelík
ředitel regionální kanceláře projektový manažer
Tel.:+420 296 342 965 Tel.:+420 296 342 966

Kontakt

Jak se k nám dostanete

Regionální kancelář v Plzni se nachází v areálu Vědeckotechnického parku Plzeň, v okrajové části průmyslové zóny Borská pole, v přízemí administrativní budovy A.  Po příchodu se prosím ohlaste na recepci.

Autem:

Pojedete ulicí U Letiště kolem Nákupního centra Borská pole a kolem autosalonu Porsche Plzeň. Na konci ulice odbočíte vpravo do Univerzitní ulice, po které budete pokračovat cca 400 m kolem hal společností Driessen a Precision Castparts. Poté uhnete mírně doleva na vedlejší silnici do Daimlerovy ulice a zhruba po 50 m zabočíte doprava do ulice Teslovy. Přibližně po 100 m minete nízké budovy BIC a hned u nich se dáte vlevo. V tuto chvíli se již nacházíte u budovy A ve Vědeckotechnickém parku a můžete si hledat volná parkovací místa (neoznačená tabulkou).

MHD:

V blízkosti kanceláře se nalézají zastávky Vltava (busy č. 30 a 24), Staré letiště (bus č. 24) a Morseova (bus č. 36). Ve vzdálenosti zhruba 700 m se nachází frekventovaná zastávka U Panasonicu (trolej 15, 17 a 18, busy 29 a 30).

 


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR