Pracovníci regionální kanceláře:

  • poskytují informace o službách agentury CzechInvest
  • konzultují se zástupci firem možnosti podpory podnikání z programů strukturálních fondů EU, které CzechInvest zajišťuje
  • pomáhají firmám, které mají zájem realizovat svou investici v daném regionu
  • spolupracují se zástupci místní správy a samosprávy, školami a dalšími regionálními institucemi při hledání příležitostí rozvoje podnikatelského prostředí regionu
  • realizují semináře

Kdo jsme

Veronika Pudelová Voltnerová Pavla Slepičková Martin Marek
ředitelka regionální kanceláře regionální projektová manažerka regionální projektový manažer
Tel.: 296 342 982 ​ Tel.: 296 342 986 Tel.: 296 342 984 

Kontakty

Jak se k nám dostanete

Regionální kancelář CzechInvestu pro Olomoucký kraj se nachází naproti hlavnímu nádraží ve výškové budově Regionálního centra Olomouc v 17. patře. Parkovací místa jsou okolo budovy, případně je možno využít podzemní parkoviště. První půlhodina venkovních parkovišť je zdarma, jinak je cena parkovného 10 Kč/hod, 40Kč/12hod, 90 Kč/24 hod.

Ze směru od Mohelnice: Sledujte směr Hranice–Ostrava. Projedete celkem 6 světelných křižovatek stále rovně. Za poslední křižovatkou bude sjezd k Baumaxu. Zde pojedete stále rovně. Z hlavní silnice sjedete až na dalším sjezdu – směr Hlavní nádraží, Krajský úřad. Dojedete k výškové budově, u které zaparkujete na přilehlých parkovištích nebo v podzemní garáži.

Ze směru od Ostravy, Přerova: Pojedete směrem Hradec Králové, Mohelnice. Projedete kolem autobusového nádraží a z hlavní cesty sjedete na prvním sjezdu směr Hlavní nádraží, Krajský úřad. Dojedete k výškové budově, u které zaparkujete na přilehlých parkovištích nebo v podzemní garáži.

Ze směru od Šternberka: Po vjezdu do města Olomouc pojedete stále po hlavní silnici. Podjedete železniční koleje a za benzínovou pumpou Shell se dáte doleva. Po cca 500 metrech přijedete k výškové budově, u které zaparkujete na přilehlých parkovištích nebo v podzemní garáži.


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR