Konzultační dny v regionech: Bulharsko a severní Řecko

[29.3. – 1.4.2017 | Olomouc, Zlín, Brno] Hledáte nové trhy? Chcete zvýšit svůj export na Balkán?

Využijte individuální hodinové konzultace s ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Sofii. Projednáte svůj exportní záměr a možnou asistenci zahraniční kanceláře CzechTrade při exportu do Bulharska nebo severního Řecka. Konzultace je také příležitostí k bližšímu představení vaší firmy a produktů naší zástupkyni v Sofii, která pak může efektivněji prosazovat vaše obchodní zájmy na daném trhu.  
Naši zahraniční specialisté dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.   

Olomoucký kraj

Termín: 29. 3. 2017  Místo konání: Jeremenkova 40 B, Olomouc  Cena: 847 Kč (vč. DPH)  

Přihlášky: zde.

Zlínský kraj

Termín: 30. 3. 2017  Místo konání: 23. budova areálu Svit, Vavřečkova 5262, Zlín  Cena: 847 Kč (vč. DPH)  

Přihlášky: zde.

Jihomoravský kraj

Termín: 31. 3. 2017  Místo konání: Spielberk Office Centre, Vila „K" (4. patro), Holandská 3, Brno  Cena: 847 Kč (vč. DPH)  

Přihlášky: zde.    

Následně Vás budeme kontaktovat. Rezervace je platná až po potvrzení pracovníkem agentury CzechTrade. Přesný čas hodinové konzultace bude účastníkům sdělen individuálně.   

Připojené soubory

Popis souboru Typ Velikost Datum

Pozvánka Olomouc

PDF dokument 289,77 kB 15.3.2017


API

Etická linka CzechInvest

Logo ministerstva průmyslu a obchodu ČR